На крилах Різдва 2014-01-04 17:00

На крилах Різдва

 • 4

 • Січня 2014

 • 17:00

 • Субота
2014-01-04 17:00

Оксана Ковальова

Зразковий хореографічний ансамбль «Сонечко», керівник заслужений працівник культури України Марія Горностай

Ведуча Інна Павлюк

Артистка оригінального жанру Оксана Кузіна

Бальна пара Мар’яна Трубич та Руслан Юрин

 • Концертний зал ім. С. Людкевича
  • Вартість квитків
  • 20, 30

  • грн
 • Абонементи дійсні
 • Квитки продаються у касі філармонії щоденно 11:00 — 19:00

  Каса: (032) 235-89-46

  Інформація за телефоном — 096 0 200 400

Розпочнеться дійство із виступу маленьких білих янголяток. У концерті «На крилах Різдва» ведучі виступлять у ролі українських фольклорних персонажів Кози та Котика, які будуть шукати українську казку, яку згубили, а мандруючи співатимуть пісні та виконуватимуть музичні композиції. Насамперед усі помандрують у Казкові Карпати. Ансамбль «Сонечко» виконає танцювальну композицію «Карпатські візерунки». А оскільки вже за декілька днів Різдво, тож Оксана Ковальова разом із залом заколядує дві колядки «Бог ся раждає» та «У Вифлеємі».

Можливо, казку допоможуть віднайти чарівниці? Тоді наші ведучі потраплять у далеку Німеччину, де їх зустрінуть феї, які познайомлять прекрасного принца з принцесою. Бальна пара Мар’яна Трубич та Руслан Юрин виконають романтичний танець «Принц та принцеса». Чародійство на сцені продовжиться, адже ведучі знайдуть чарівну флейту та дзвіночки. У супроводі фей та інших казкових персонажів на сцені з’явиться Зоряна Королева, а солістка Оксана Ковальова виконає одну із найскладніших арій з опери Вольфганга Амадея Моцарта «Чарівна флейта». Після цього Зоряна Королева зникне і на її місці з’явиться принцеса із однієї з казок «Тисяча і одна ніч». Чародійство з вогнями продовжить артистка оригінального жанру фокусниця Оксана Кузіна.

Звичайно, що казки інших країн гарні, та ми повертаємось до рідної домівки та казок. На сцені з’являються Гоголівські персонажі із казки «Ніч перед Різдвом», де чорт краде місяць. На мітлі на сцену влітає відьма, яка змовилася із чортиком, і разом із залом і маленькими учасниками заспіває пісню. Далі Оксана Ковальова виконає народну українську  пісню «Десь поїхав мій меленький», а чортик з козаком візьмуться до танцю…. От вже рідна казка кота і кози вже близько, адже виходять на сцену ансамбль «Сонечко» і виконує композицію «Щедрик»…Нарешті казку віднайшли, адже кіт і коза живуть у народних сценах і є невід’ємними персонажами новорічного фольклору «Щедрика». Разом із Василем і Маланкою вони обіцяють зайти до кожного двору, щоб Новий  рік був щасливий. Отож, щасливого всім Різдва.