Різдвяний ManSound Різдвяний ManSound

Різдвяний ManSound

  • 16

  • Січня 2015

  • 19:00

  • П'ятниця
Різдвяний ManSound

Київський секстет ManSound:

Юрій Роменський – тенор,

Вілен Кільченко – тенор,

Сергій Харченко – тенор,

Володимир Сухін – тенор,

В'ячеслав Рубель – баритон,

Рубен Толмачов – бас

 

  • Абонементи дійсні
  • Квитки продаються у касі філармонії щоденно 11:00 — 19:00

    Каса: (032) 235-89-46

    Інформація за телефоном — 096 0 200 400

Український акапельний гурт «Mansound» запрошує Вас на Різдвяний концерт. Для того щоб глядачі яскравіше відчули атмосферу святкових днів, змогли відійти від буденності, доторкнутися до вокальної музики, до чарівного світу Різдва, ManSound приготували різдвяні мелодії з різних куточків землі; це і українські колядки та щедрівки, відомі у всьому світі Різдвяні хіти, навіть з Мексики, де ніколи не буває снігу. І, як завжди, не обійдеться без яскравих приємних сюрпризів. 

Треба зазначити, що відомий вокальний гурт уже багато років проводить у новорічні й різдвяні дні концерти, і за традицією, виступи ManSound завжди проходять з аншлагами. Програми подобаються слухачам бо дають заряд оптимізму, духовного піднесення, радості й задоволення від прекрасної музики, яку дуже майстерно виконують шість вокалістів, які своїми голосами можуть замінити різні музичні інструменти. 

Сьогодні ManSound — лідер у жанрі а capella і провідний вокальний бренд України. До речі, нещодавно київський гурт ManSound відсвяткував 20-річчя сценічного життя, і різдвяна програма є логічним продовженням серії їхніх ювілейних концертів.