Казковий світ музики Казковий світ музики

Казковий світ музики

 • 25

 • Січня 2015

 • 12:00

 • Неділя
Казковий світ музики
  • Вартість квитків
  • 30

  • грн
 • Абонементи дійсні
 • Квитки продаються у касі філармонії щоденно 11:00 — 19:00

  Каса: (032) 235-89-46

  Інформація за телефоном — 096 0 200 400

Мультики, весела музика, казкові персонажі та спілкування. Справжнє свято для малечі триватиме у неділю, 25 січня о 12:00 год. у Львівській обласній філармонії. Симфонічну казку Сергія Прокоф'єва «Петрик і Вовк» виконає Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії під диригуванням Ірини Вакуліної. Казка розповідає про безстрашного хлопчика Петрика, який з Пташкою перехитрував і провчив Вовка. 

Маленькі слухачі побувають у казці завдяки інструментам симфонічного оркестру. Слово читця (текст належить композитору) чергується із музикою. Прокоф’єв з властивим йому гумором образно змальовує події та характери. Кожен персонаж у казці має тембр якогось інструмента. Петрик представлений групою струнних, Дідусь – фаготом, Пташка – флейтою, Кішка – кларнетом, Вовк – валторнами, постріли мисливців – литаврами й барабанами.

Під час концерту музичні враження доповнить цікава відеоподорож з фрагментами казки на великому екрані. Режисери багатьох європейських країн створили анімації до цієї симфонічної казки. 

Роль читця виконає диригент Ірина Вакуліна. Вона керуватиме оркестром і водночас забавлятиме малечу під час концерту.

Ірина Вакуліна тлумачить дійство: «Дітки дивитимуться на екран і за допомогою звуків та тембрів уявлятимуть ситуації, які відбуваються з Петриком. Казка для діток є повчальною, отож музиканти передаватимуть малечі виховні уроки музикою. Кожен інструмент оркестру заграє для дітей маленьку каденцію, а потім буде озвучувати ту чи іншу тваринку із казки. А наприкінці малеча поспілкується безпосередньо з музикантами».

Як зазначає концертмейстер оркестру Лілія Гратило: «Ціле покоління виросло на цій симфонічній казочці, і це дуже добрий почин зараз знову подарувати таку добру традицію. Адже виховуючи наше підростаюче покоління на таких речах, ми закладемо основи для майбутнього зросту». 

Львівська обласна філармонія запрошує побувати у казковому світі Сергія Прокоф'єва і дорослих, і малечу. Гарного перегляду усім!