Весняні настрої Весняні настрої

Вокальний ансамбль Kalophonia

• 40, 60, 80

КОНЦЕРТ СКАСОВАНО

Першу нотку весняного настрою слухачам подарують кращі українські солісти, музиканти та колективи.
Закликайте весну – співайте чудові українські пісні разом із солістами Львівської філармонії Лілією Кострубою та Віталією Голубничою, музикантами-віртуозами Василем Заціхою, Тарасом Менцінським, відомим львівським піаністом та концертмейстером Мирославом Драганом, а також Камерним хором «Камертон» факультету культури і мистецтв ЛНУ ім. Івана Франка, керівником якого є Оксана Мельничук та Вокальним ансамблем «Kalophonia», який керує Тарас Грудовий. Саме цей спільний проект львівських виконавців заплете весняний вінок філармонійних концертів.

Музика про весну відкриє для нас красу весняної природи, дасть розуміння відтворення її образів в мистецтві. У програмі прозвучать вокальні і камерно-інструментальні твори Франца Шуберта, Сезара Франка, Роберта Шумана, Йоганнеса Брамса, Жюля Массне, Остапа Нижанківського та інших.