Скрипкове дерево роду Скрипкове дерево роду

Скрипкове дерево роду

• Березня 2015

• П'ятниця
Скрипкове дерево роду

Кирило Стеценко – скрипаль, композитор, педагог

Наталя Строчан – фортепіано

Проект СКРИПКОВЕ ДЕРЕВО РОДУ – це Всеукраїнські концертні тури заслуженого артиста України, скрипаля Кирила Стеценка.

Програма концерту присвячена 200-річчю Тараса Шевченка. Вона є своєрідною міні-антологією українського скрипкового мистецтва XVIII-XXI ст. Музичне дійство включає шедеври М. Березовського, М. Лисенка, К. Стеценка, Д. Січинського, В. Косенка, М. Скорика. Атмосфера концерту втілює кобзаревий дух національного єднання, визволення, оновлення.

Тур здійснюється за підтримки Міністерства культури України, Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка, радіокомпаній ЕРА FM та НРКУ. Проект започатковує серію однойменних тематичних програм, які демонструють красу і силу української духовної традиції, самобутність її скрипкової культури.