Оркестрова музика Оркестрова музика

Оркестрова музика

 • 21

 • Березня 2015

 • 21:30

 • Субота
Оркестрова музика

Марко Комонько – скрипка

Олена Мацелюх – клавесин

Михайло Сосновський – флейта

Ігор Паламар – гобой

Андрій Гембара – гобой

Петро Мартинець – гобой

Андрій Ткачук – фагот

Роман Савін – валторна

Назар Базів – валторна

Михайло Попович – труба

Анатолій Комар – труба

Томаш Слюсарчик – труба

Станіслав Маєрскі – труба

Іван Дікало – литаври

Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії

Ілля Ступель – головний диригент та художній керівник

  • Вартість квитків
  • грн
 • Абонементи дійсні
 • Квитки продаються у касі філармонії щоденно 11:00 — 19:00

  Каса: (032) 235-89-46

  Інформація за телефоном — 096 0 200 400

Будинок органної та камерної музики (вул. Бандери, 8)
Ready. Steady. BACH! Бах Маратон. Львів 2015

Продовжить різноманіття творів німецького композитора концерт під назвою "Оркестрова музика". На сцені залу Камерної та органної музики звучатимуть сюїта для оркестру № 4 й перший та другий Бранденбурзькі концерти.

Перший Бранденбурзький концерт – це єдиний концерт, що складається із чотирьох частин: Allegro, Adagio, Allegro, остання – Menuett, Тріо I, полонез, Тріо II. Початкове проведення теми концерту звучить у різних груп оркестру: струнні вступають енергійним помахом акордового контуру, валторни сурмлять фанфари, в фігуративні русі у гобоя з'являється наспів народного складу. Скорботне Adagio вводить у нову сферу, контрастну за характером та містить соло гобою й скрипки. Згодом віолончель і басова віола виконують свого роду музику "Страстей": елегію з канонічним дуетом на тему патетично-імпровізаційного складу. Друге Allegro концерту переносить слухача у нову образно-контрастну сферу. Його жанровий вигляд - ритмічний танець із репліками валторн, гостро відточеною і блискучою партією скрипки . Четверта частина концерту складається із менуету, виконуваного чотири рази, і двох тріо з полонезом, що виконуються між менуетами.

Другий Бранденбурзький Концерт написаний у формі Concerto Grosso і складається з трьох частин: Allegro, Andante, Allegro assai. У першій частині звучить енергійна тема з мелодією типово німецького аккордового контуру і ритмічним остинато. У другій частині Andante колорит темніє, звучить концертіно скрипки, гобою і флейти. Радісна трубна фанфара ніби пробуджує оркестр. Ритмічно-задерикуватий і жартівливий фінал - фугато відрізняється гострим, проте доброзичливим гумором. 

Долучитися до високого мистецтва та послухати вартісну барокову музику на імпрезі, що захопить вишуканістю і красою, пропонує слухачам "Бах Маратон".