Квартет «Лабіринт» Вперше у Львові: Квартет «Лабіринт»

Квартет «Лабіринт»

 • 3

 • Квітня 2014

 • 19:00

 • Четвер
Вперше у Львові: Квартет «Лабіринт»

Квартет «Лабіринт» (м. Київ) у складі:
Євгеній Діденкo, домра
Андрій Кузь, домра
Євгеній Грибан, баян
Сергій Нефедов, балалайка-контрабас

 • Концертний зал ім. С. Людкевича
 • Абонементи дійсні
 • Квитки продаються у касі філармонії щоденно 11:00 — 19:00

  Каса: (032) 235-89-46

  Інформація за телефоном — 096 0 200 400

Творчість титулованого українського Квартету народних інструментів «Лабіринт» широко відома, як у нашій державі, так і далеко за її межами.

За нетривалий час свого існування молоді виконавці вибороли численні нагороди на міжнародних конкурсах, стали постійними учасниками фестивалів та мистецьких акцій в Україні та за кордоном.
Мета музикантів Квартету «Лабіринт» ­– пропагувати у своїй творчості велику природну силу народних інструментів, виходячи за межі їх традиційного сприйняття. А також повернути слухача до автентичного фольклорного сприйняття Буття, яке здатне вирвати людську душу з темряви та непорозумінь. Дати можливість думати, мріяти, насолоджуватись, викликаючи бажання жити і творити.

До свого прем’єрного концерту у Львові колектив підготував спеціальну святкову програму з яскравими і всесвітньо відомими музичними творами від класики епохи Бароко до джазу.

Сьогодні Квартет народних інструментів «Лабіринт» належить до тих колективів, який своєю присутністю з першої ноти створює неповторну й осяйну теплом атмосферу в залі. Саме тому молоді музиканти так подобаються публіці, яка не обмежується віком чи мовою. І у численних концертах публіка одразу стає їхнім постійним прихильником, неодноразово повертаючись до прослуховування Квартету «Лабіринт» вже у мережі Інтернет, які обчислюються десятками і навіть сотнями тисяч переглядів!

Ви можете переглянути виступи «Лабіринту» на YouTube за посиланнями:
https://www.youtube.com/watch?v=qI0YiiQdjsA&list=PLGvkErXugrJvy3DzahUXVAMpqnWSaz7au
https://www.youtube.com/watch?v=0pAGIizAjaQ&list=PLGvkErXugrJvy3DzahUXVAMpqnWSaz7au