Славімо Славімо

Славімо

 • 10

 • Квітня 2014

 • 19:00

 • Четвер
Славімо
 • Концертний зал ім. С. Людкевича
 • Абонементи дійсні
 • Квитки продаються у касі філармонії щоденно 11:00 — 19:00

  Каса: (032) 235-89-46

  Інформація за телефоном — 096 0 200 400

Початок духовного світу сягає за межі земної історії та видимого світу. Першу похвальну пісню Богу співали безтілесні сили небесні, з невидимого духовного світу.
Духовна музика формує світогляд, розвиває духовність. Вона одухотворює, пробуджує людину, підносить до Бога. Духовний спів хвилює серце, зворушує душу, підіймає дух молитви, адже кожна душа тягнеться до першоджерела, до Бога, який і дарував їй душу.
В цьому концерті всі твори об’єднані одним великим почуттям захоплення перед великодушною жертовністю, всеохопною любов'ю і повною благодаттю після прощення. Від першого до останнього твору буде звучати красивий своїм звучанням і навіть виглядом «його величність» клавесин.

За словами заслуженої артистки України Наталії Дитюк: «Кожного дня людина повинна працювати над собою, щоб досягти розуміння того, перед чим подумки стаємо навколішки. Хочеться, щоб люди, які прийдуть на концерт, слухати духовні твори, бажали зануритись у мелодію, яку дано було почути з неба й відтворити у нотах тим більш і менш відомим у світі композиторам, творіння яких ми будемо виконувати».

І додала: «Я би хотіла, щоб спілкування музикантів і глядачів проходило на рівні глибинних вібрацій, бо тільки тоді людина може на фізичному рівні відчути, де знаходиться душа і болить чи радіє серце. А для того нам, як виконавцям, потрібно бути повними духовної любові і тоді буде таїнство на мові тембру».

Наталія Дитюк вперше буде співпрацювати зі струнним квартетом «Фенікс», а також ще з трьома музикантами. Твір Георга Бенди для клавесина і струнного квартету виконуватиме Олена Мацелюх. А ще слухачів чекають приємні несподіванки.