Міні-принц та принцеса Міні-принц та принцеса Львова-2014

Володимир Місяйло – голова оргкомітету

моб.: (097) 845-06-20

e-mail:misailo@ukr.net

У першому виході маленькі учасники засвідчать свою українську державницьку позицію з її культурними надбаннями. Діти позицінуватимуть себе патріотами своєї Батьківщини, вболіваючи за її єдність, процвітання та успішне майбутнє. Другий вихід – флеш-моб, в якому учасники продемонструють свою позицію на події в країні, у контексті протистояння між Україною та Росією та виступлять за мир на всій планеті. А у третьому виході демонтруватимуть вечірні наряди у стилістиці країн що входять у Європейське співтовариство. За словами голови оргкомітету Володимира Місяйла: «Основний меседж цієї частини дитячого фестивалю полягає у тому, щоб дорослі, приймаючи на себе виклики, йдучи на ті чи інші доленосні кроки, ухвалюючи радикальні та історичні рішення, думали не про матеріальні цінності чи втамування свїх карколомних фантазій і стратегій, а ніколи не забували про дітей, яким, насправді, і будувати заможню, щасливу та успішну Україну, а ще аби наші діти ніколи не знали і на власні очі не бачили що таке спрвжня війна, з її кровопролиттям, болем і розрухою. Все дійство відбуватиметься «по-дитячому» щиро, без фальші та з чудовим мистецьким і художнім підходом». Переможці Гранд-шоу фестивалю краси і таланту «Міні-принц та принцеса Львова-2014» отримають запрошення стати обличчями торгових марок, брендів, компаній, і представлятимуть Україну на міжнародних і всеукраїнських конкурсах. Зірковими гостями дитячого свята краси і таланту стануть випускники продюсорського центру «Star School», Свої незабутні номери глядачам подарують балети «Едельвейс», «Фортуна Денс» а ходожню частину забезпечить театр танцю «Мадрін» (режисер Марина Васильєва). Цікаві несподіванки маленьких учасників та гостей фестивалю чекають у фойє філармонії, де перед концертом відбуватиметься яскраве казкове дійство, а розважатимуть усіх сучасні герої з відомих кінофільмів та мультфільмів. Це, зокрема, Джонні Деп із «Піратів Карибського моря», улюблені дитячі персонажі «Маша і Медвідь», веселий Шрек та інші. А також до вашої ваги відбуватимуться цікаві розіграші та конкурси.