Музика весни Тобі найріднішій: музика весни

Музика весни

  • 8

  • Травня 2014

  • 19:00

  • Четвер
Тобі найріднішій: музика весни
  • Концертний зал ім. С. Людкевича
  • Абонементи дійсні
  • Квитки продаються у касі філармонії щоденно 11:00 — 19:00

    Каса: (032) 235-89-46

    Інформація за телефоном — 096 0 200 400

Музичне дійство обіцяє справжній музичний калейдоскоп вражень, адже у ньому візьмуть участь чимало класичних естрадних виконавців: заслужений артист України Мар’ян Шуневич, солістка Львівської філармонії Оксана Гриб, соліст Львівського національного театру опери та балету Роман Ковальчук, добре знане в Україні та за її межами вокальне тріо «Крайня хата», провідні музиканти, вихідці із легендарного ансамблю «Ватра» Ігоря Білозіра – група «19-й клас». Супроводжуватиме свято весни симфонічно-джазовий оркестр «Liberta» під батутою заслуженого артиста України Олександра Личенка.
Сама ідея створити концерт до Дня Матері народилася у народного артиста України Мар’яна Шуневича спільно з його земляком, солістом Львівського національного театру опери та балету Романом Ковальчуком. 
Як розповів Мар’ян Шуневич: «До концерту увійшла українська пісенна класика, а оскільки увесь світ відзначає 65-річчя від дня народження Володимира Івасюка, то більша частина концерту буде скомпонована з відомих та маловідомих пісень композитора, значна частина з яких присвячена жінці, любові до жінки та матері. Окрім того, прозвучать й авторські пісні Романа Ковальчука». 
Цікаво, що пісня Володимира Івасюка «Запроси мене у сни свої» у виконанні Мар’яна Шуневича вперше прозвучить у Львівській філармонії. Також звучатимуть і такі пісні Володимира Івасюка, як «Балада про мальви», яка є прекрасним відгомоном сьогодення у державі, «Балада про дві скрипки», «Я піду у далекі гори» та інші популярні пісні із української естрадної музичної скрині. 
Також на концерті слухачів чекають цікаві та приємні розіграші. Зокрема, останній компакт-диск Мар’яна Шуневича «Два кольори» із записами пісень Володимира Івасюка та Ігоря Білозіра, а також компакт-диски групи «19-клас».