День Європи у Львові. Серенади весни День Європи у Львові. Серенади весни

День Європи у Львові. Серенади весни

 • 17

 • Травня 2015

 • 18:00

 • Неділя
 • Концертний зал ім. С. Людкевича
 • Абонементи дійсні
 • Квитки продаються у касі філармонії щоденно 11:00 — 19:00

  Каса: (032) 235-89-46

  Інформація за телефоном — 096 0 200 400

Квітуча весна, сповнена світлими образами природи, мрійливістю і ліризмом наповнить Львів ароматами розквітлого бузку, вона символізує народження чогось нового, чистого, несе духовне оновлення, це час романтичних пригод та інспірацій. Саме в той день, коли Україна приєднується до святкування дня Європи, Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова» під батутою Сергія Бурка виконає цикл весняних серенад. Слово «серенада» дослівно перекладається, як нічна пісня, що виконується під вікном коханої. «Віртуози» презентуватимуть прем’єрні твори європейських та українських композиторів, котрі раніше не мали змогу виконуватись. У концертній програмі можна простежити певну географію країн, що символізує прагнення до європейського співтовариства, повагу до традицій та надбань європейської культури. Серед виконуваних творів – серенади польського композитора Мечислава Карловіча, композиції якого не так часто звучать у Львові, австрійського генія – Вольфганга Амадея Моцарта, англійського композитора Еварда Ельгара та чеського маестро – Антоніна Дворжака.

Оркестранти разом із слухачами святкуватимуть день Європи на свій власний лад, адже на сцені прозвучить твір, що об’єднує серця — "Ода до радості" із знаменитої дев’ятої симфонії німецького класика Людвіга ван Бетховена.

Це — справжні перлини світової музичної культури, високодуховні і глибокомистецькі твори, які здатні пробудити найпрекрасніші мрії.

ЗАПРОШУЄМО!