Етелла Чуприк Етелла Чуприк із симфонічним оркестром

Етелла Чуприк

 • 22

 • Червня 2014

 • 18:00

 • Неділя
Етелла Чуприк із симфонічним оркестром

Етелла Чуприк – фортепіано

Олена Мацелюх – орган

Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії

Ілля Ступель – головний диригент та художній керівник

 • Концертний зал ім. С. Людкевича
 • Абонементи дійсні
 • Квитки продаються у касі філармонії щоденно 11:00 — 19:00

  Каса: (032) 235-89-46

  Інформація за телефоном — 096 0 200 400

Ювілейний вечір заслуженої артистки України Етелли ЧУПРИК

На другому ювілейному вечорі Етелли Чупри звучатиме концерт № 3 Сергія Рахманінова для фортепіано з оркестром, Симфонія № 3 Каміля Сен-Санса, а також твір шведського композитора Гуґо Альвена, написаний спеціально як присвята дню літнього сонцестояння. Солістка виступатиме разом з Академічним симфонічним оркестром Львівської філармонії під орудою головного диригента Іллі Ступеля. Партію органа виконає Олена Мацелюх.

Як зазначає Ілля Ступель: «Концерт №3 Рахманінова залишив слід в моєму серці, оскільки я неодноразово диригував цим твором на фіналі Конкурсу піаністів ім. Артура Рубінштейна в Тель-Авіві з переможцями конкурсу. Цей твір є одним з моїх улюблених».

Про Симфонію Сен-Санса Ілля Ступель зазначив: «Третя, «Органна» симфонія Каміля Сен-Санса — ще один твір, який є особливим для мене. Коли я уперше диригував цим твором у Франції, на концерті був присутній Валері Жискар д’Естен, колишній президент Франції. Його здивувало, що чужоземний диригент міг так вдало виконувати французьку музику. Мене тоді вразило, що коли концерт завершився, в залі майже хвилину залишалась повна тиша. Коли я повернувся й глянув у зал, то побачив, що слухачі у перших рядах плакали — вони були настільки зворушені музикою. Очевидно, вони відчули й зрозуміли моє бачення цієї симфонії. Ці самі відчуття я хочу дати можливість відчути і нашій публіці».

Продовжуючи, Ілля Ступель зазначив: «Також я планую включити у концерт твір, якого початково не було у програмі. Це також в певному сенсі особлива музика, яку написав один з найвидатніших шведських композиторів Гуґо Альвен (Alfven). Назву цього твору, «Midsommarvaka», можна перекласти як «посередлітнє бдіння». 22 червня — це день, коли у Швеції сонце не заходить майже 24 години. І ця музика описує саме цей день, на який також припадає наш концерт».