Вечір єврейської музики спільний проект VI Міжнародного фестивалю «LvivKlezFest-2014» Дух Свободи

• Липня 2014

• П'ятниця
Дух Свободи

Театр імені Марії Заньковецької, Львів, вул. Лесі Українки, 1

Вечір єврейської музики спільний проект VI Міжнародного фестивалю «LvivKlezFest-2014» із Львівською обласною філармонією. Концертна програма пройде під егідою гасла фестивалю «Євреї за єдність України».

У програмі виступи:

– Академічного молодіжного симфонічного оркестру «ІNSO-Львів» разом із світовими зірками клезмерської музики Аланом Берном (Німеччина), Лоріном Скламбергом (США), Крістіаном Девідом (Німеччина) та іншими.

– Міжнародного музичного проекту «Semer Label Reloaded» (Німеччина-США-Латвія).

– Міжнародного музичного проекту «Sklamberg & The Shepherds» (США, Великобританія).

– Міжнародного гурту «Klezmer Alliance» (Молдова-Німеччина-Великобританія).

Як зазначили організатори, «LvivKlezFest» – це спроба відтворити втрачену єврейську музичну культуру і відродити ту частину галицької мультикультурної столиці, яка була знищена у вогні Голокосту.

«Ми дуже раді, що бренд «LvivKlezFest» став львівським надбанням. З огляду політичної ситуації в країні тривали суперечки щодо проведення фестивалю чи його відміни. Але порадившись, дійшли до висновку, що саме в такий час, саме в цьому році, це вкрай необхідно. Ми дуже хотіли довести, що ми, євреї, вільно живемо у Львові, вільно розвиваємось. Розвиваємо не тільки свою культуру, але й галицьку культуру, адже наша культура є її складовою. Ми хочемо довести, що ще не вмерла Україна, ні слава, ні воля!», – зазначила Адель Діанова, директор Всеукраїнського Єврейського благодійного Фонду «Хесед-Ар"є», голова оргкомітету фестивалю «LvivKlezFest 2014».

Всі кошти з концертів будуть передані на фронт, а також будуть стояти скрині для пожертв, які використають для придбання одягу, взуття, бронежилетів для солдат.