Відкриття фестивалю Відкриття фестивалю. До 330-річчя Й. С. Баха, Г. Ф. Генделя і Д. Скарлатті

Відкриття фестивалю

• Серпня 2015

• П'ятниця

Наталія Свириденко – керівник проекту, клавесин (Київ)

Оксана Петрикова  сопрано

Олександра Нікіфорова  сопрано

Віктор Тетеря – тенор

Владислав Федоров – баритон

Євген Васюков  бас (Київ)

Малий склад Академічного камерного оркестру «Віртуози Львова»

Ведуча – музикознавець Софія Іванова

За підтримки Київського університету ім. Б. Грінченка

Квитки у касі філармонії 235-89-46 та мережі квиткових кас «ОТ-ОТ» (096) 818-25-52, (099) 083-48-93

ПАРТНЕР ЗАХОДУ

Локація – Палац Потоцьких

Резонансною подією серпня стане Міжнародний фестиваль «Музика у старому Львові» та «Музика у старому Кракові» як спільний міст дружби між Львовом і Краковом.  Другий для львів’ян та ювілейний 40-й фестиваль для Кракова запросить цього року понад 20 яскравих виконавців з України та Польщі.

У місті Лева, місті древніх історичних пам'яток архітектури, де кожна площа, церкви і навіть концертні зали мають свою неповторну історію, особливий настрій Вам подарують музиканти з Києва, Чернівців, Дніпропетровська, Хмельницького, Маріуполя, Львова та Кракова.

Протягом двох тижнів львів'яни та гості міста поринуть в атмосферу свята, що буде сповнене незвичними атракціями із одночасним виконанням високопрофесійної музики. На слухачів очікують мистецькі анімації, проекти «Три Моцарти», «Серенади на повітрі» за участю  маріупольського оркестру «Ренесанс» і оркестру «Віртуозів Львова», що музичним мистецтвом об’єднують Схід і Захід країни.

Цьогорічний фестиваль пройде під гаслом «Музика при свічках» у вишуканій атмосфері, адже свічка, як символ правди, мудрості і духовності створить єдиний духовний міст між Львовом  і Краковом, які мають спільну історію та культуру. Тож не випадково, що заключний концерт фестивалю 30 серпня пройде на терасі Львівської свічкової мануфактури, що на площі Музейній, 1.

Львів-Краків – міста-побратими, яких об'єднує багато історичних надбань, міста, які вважаються визначальними у міжкультурному діалозі України та Польщі.