Краківський квінтет духових інструментів Краківський квінтет духових інструментів

Краківський квінтет духових інструментів

• Серпня 2015

Краківський квінтет духових інструментів у складі:
Катерина Куровська-Млечко флейта
Марек Млечко - гобой
Роман Бідашек - кларнет
Павел Солецький - фагот
Тадеуш Томашевський - валторна

Ведуча – музикознавець Софія Іванова

• 50, 80, 100, 150, 180, 200

Квитки у касі філармонії 235-89-46 та мережі квиткових кас «ОТ-ОТ» (096) 818-25-52, (099) 083-48-93

ПАРТНЕР ЗАХОДУ

Локація – Трапезна Домініканського собору

Резонансною подією серпня стане Міжнародний фестиваль «Музика у старому Львові» та «Музика у старому Кракові» як спільний міст дружби між Львовом і Краковом.  Другий для львів’ян та ювілейний 40-й фестиваль для Кракова запросить цього року понад 20 яскравих виконавців з України та Польщі.

У місті Лева, місті древніх історичних пам'яток архітектури, де кожна площа, церкви і навіть концертні зали мають свою неповторну історію, особливий настрій Вам подарують музиканти з Києва, Чернівців, Дніпропетровська, Хмельницького, Маріуполя, Львова та Кракова.

Протягом двох тижнів львів'яни та гості міста поринуть в атмосферу свята, що буде сповнене незвичними атракціями із одночасним виконанням високопрофесійної музики. На слухачів очікують мистецькі анімації, проекти «Три Моцарти», «Серенади на повітрі» за участю  маріупольського оркестру «Ренесанс» і оркестру «Віртуозів Львова», що музичним мистецтвом об’єднують Схід і Захід країни.

Цьогорічний фестиваль пройде під гаслом «Музика при свічках» у вишуканій атмосфері, адже свічка, як символ правди, мудрості і духовності створить єдиний духовний міст між Львовом  і Краковом, які мають спільну історію та культуру. Тож не випадково, що заключний концерт фестивалю 30 серпня пройде на терасі Львівської свічкової мануфактури, що на площі Музейній, 1.

Львів-Краків – міста-побратими, яких об'єднує багато історичних надбань, міста, які вважаються визначальними у міжкультурному діалозі України та Польщі.