У рамках всеукраїнського проекту "Єдина Україна: Схід і Захід разом" У рамках всеукраїнського проекту "Єдина Україна: Схід і Захід разом"

У рамках всеукраїнського проекту "Єдина Україна: Схід і Захід разом"

 • 29

 • Серпня 2015

 • 19:30

 • Субота

Лідія Шутко – скрипка (Львів)
Остап Шутко – скрипка (Львів)
Маріупольський муніципальний камерний оркестр "Ренесанс" 
Василь Крячок дириґент (Маріуполь)

Ведуча – музикознавець Софія Іванова

 

  • Вартість квитків
  • 50

  • грн
 • Абонементи недійсні

  Квитки у касі філармонії 235-89-46 та мережі квиткових кас «ОТ-ОТ» (096) 818-25-52, (099) 083-48-93

 • Квитки продаються у касі філармонії щоденно 11:00 — 19:00

  Каса: (032) 235-89-46

  Інформація за телефоном — 096 0 200 400

ПАРТНЕР ЗАХОДУ 

Локація – Храм cв. верховних апостолів Петра і Павла

Резонансною подією серпня стане Міжнародний фестиваль «Музика у старому Львові» та «Музика у старому Кракові» як спільний міст дружби між Львовом і Краковом.  Другий для львів’ян та ювілейний 40-й фестиваль для Кракова запросить цього року понад 20 яскравих виконавців з України та Польщі.

У місті Лева, місті древніх історичних пам'яток архітектури, де кожна площа, церкви і навіть концертні зали мають свою неповторну історію, особливий настрій Вам подарують музиканти з Києва, Чернівців, Дніпропетровська, Хмельницького, Маріуполя, Львова та Кракова.

Протягом двох тижнів львів'яни та гості міста поринуть в атмосферу свята, що буде сповнене незвичними атракціями із одночасним виконанням високопрофесійної музики. На слухачів очікують мистецькі анімації, проекти «Три Моцарти», «Серенади на повітрі» за участю  маріупольського оркестру «Ренесанс» і оркестру «Віртуозів Львова», що музичним мистецтвом об’єднують Схід і Захід країни.

Цьогорічний фестиваль пройде під гаслом «Музика при свічках» у вишуканій атмосфері, адже свічка, як символ правди, мудрості і духовності створить єдиний духовний міст між Львовом  і Краковом, які мають спільну історію та культуру. Тож не випадково, що заключний концерт фестивалю 30 серпня пройде на терасі Львівської свічкової мануфактури, що на площі Музейній, 1. 

Львів-Краків – міста-побратими, яких об'єднує багато історичних надбань, міста, які вважаються визначальними у міжкультурному діалозі України та Польщі.