День Незалежності День Незалежності

День Незалежності

 • 23

 • Серпня 2015

 • 17:00

 • Неділя

Петро Радейко

Ліліана Раврух

Львівський муніципальний хор "Гомін"

Академічний інструментальний ансамбль "Високий Замок"

Запрошений гість Лариса Ковальчук - бандура (Австралія)

  • Вартість квитків
  • 40, 60, 80

  • грн
 • Абонементи дійсні
 • Квитки продаються у касі філармонії щоденно 11:00 — 19:00

  Каса: (032) 235-89-46

  Інформація за телефоном — 096 0 200 400

Концертна програма до Дня Незалежності за участю відомих творчих колективів і солістів Львова: провідний соліст Львівської опери Петро Радейко, лауреат  першої премії I Міжнародного фестивалю української ретро-музики імені Богдана Весоловського (2015) Ліліана Раврух, Львівський муніципальний хор «Гомін» (художній керівник та диригент Руслан Ляшенко), композитор Михайло Олійник, а від Львівської обласної філармонії – Академічний інструментальний ансамбль «Високий Замок» (мистецький керівник Андрій Яцків).

Щодо учасників-гостей, то унікальною нагодою буде знайомство з творчістю Лариси Ковальчук – бандуристки з Австралії. Лариса Ковальчук – професійна бандуристка й співачка. Це перший спільний проект Лариси Ковальчук та Львівської обласної філармонії.

За словами мистецького керівника ансамблю «Високий Замок» Андрія Яцківа: «Виконавці розкриватимуть чудову палітру української музики – від українських народних до авторських пісень. Звучатимуть пісні Володимира Івасюка, Анатолія Кос-Анатольського. Прозвучать і пісні з проекту «Повстанське танго».  Цим організатори прагнуть підтримати патріотичний дух народу України. Окрім того, на концерті прозвучать твори композитора Михайла Олійника, а також інструментальні твори у виконанні «Високого Замку». Це твори Мирослава Скорика, Анатолія Кіріяка, відомого скрипаля-віртуоза Олександра Божика.

Лариса Ковальчук виконає українські народні пісні. Твори у виконанні Петра Радейка добре відомі для львівської публіки, і вже мають своє реноме – пісня «Мамо, не плач», присвячена пам’яті Небесної Сотні, пісні з авторського проекту «Мелодія». Михайло Олійник бере участь у концерті, як піаніст та композитор».

Ведучою концерту буде відома на львівських теренах кандидат мистецтвознавства Оксана Король. Концерт триватиме близько півтори години. О 15:30 у фойє філармонії розпочнеться аукціон-презентація, присвячений збору коштів для встановлення пам'ятника Михайлу Вербицькому, автору Гімну України.

Гасло цьогорічного святкування Дня Незалежності у Львові – «Країна вартує твоїх зусиль».