Черкаський хор Черкаський академічний заслужений народний хор у Львові

• Вересня 2014

• Середа
    • 40, 60, 80, 100

Львів'яни та гості міста мають можливість прислухатися до одного із найглибших пластів української творчості - народного співу. Черкаський академічний заслужений народний хор увібрав у себе мелодику, дух і слово українського пісенного мистецтва й підняв його на найвищі вершини.

Створений у травні 1957 року хор пройшов яскравий творчий шлях. З перших років свого існування він заявив про себе як самобутній, неповторний своїм особливим звучанням на живій і міцній народній основі пісенний колектив, що черпає своє натхнення з народних джерел, збагачує перлини співучого фольклору мистецтвом класики.

На слухачів чекає якісна народна музика, чому сприяє часте оновленню репертуару з головним спрямуванням у русло духовно-культурного відродження.

Хор відзначив свій піввіковий ювілей, і це стало визначною і яскравою подією в культурно-мистецькому житті України.