Ювілейний вечір оркестру «Віртуози Львова» Відкриття сезону 2014-2015 - Ювілейний вечір оркестру «Віртуози Львова»

Ювілейний вечір оркестру «Віртуози Львова»

 • 18

 • Вересня 2014

 • 19:00

 • Четвер
 • Концертний зал ім. С. Людкевича
 • Абонементи дійсні
 • Квитки продаються у касі філармонії щоденно 11:00 — 19:00

  Каса: (032) 235-89-46

  Інформація за телефоном — 096 0 200 400

Історично 18 вересня 2000 року оркестр «Віртуози Львова» провів свою першу репетицію. У малому залі Львівської філармонії зібралися блискучі музиканти, які створили ядро оркестру. Впродовж років оркестр тісно співпрацював з багатьма музикантами. Так сформувався сталий склад оркестру. 

18 вересня 2014 року у залі філармонії оркестр «Віртуози Львова» представить власний репертуар за 20 років та відкриє свій філармонійний сезон. На ювілейному концерті звучатимуть твори, які оркестр виконував на першому концерті. Тоді оркестр ставив собі за мету представити у власному звучанні всі стилі музики: від бароко до сучасної. «Віртуози Львова» розпочинали свою програму від творів Джованні Перголезі, через романтичні твори Едварда Гріга до сучасної музики та творів львівських композиторів. Зокрема, тоді звучала Камерна симфонія для 21 інструмента Юрія Ланюка, який був у складі оркестру.

Отож, на ювілейному концерті з нагоди 20-річчя у залі Львівської філармонії буде певна ретроспектива. Прозвучать твори першого концерту оркестру, а загалом, у програмі 18 вересня звучатиме різноманітна музика, на всі смаки шанувальників оркестру. 

Разом з оркестром виступить відомий флейтист Ігор Мацелюх (флейта Пана). До речі, його професійний вишкіл і формування як музиканта проходили в оркестрі, особливо в час напружених гастролей у південноамериканських країнах та країнах Центральної Америки, де він став справжнім кумиром публіки. У ювілейному концерті виступатимуть і учасники проекту «Таланти третього тисячоліття». Це колишні наймолодші учасники, які виступали з «Віртуозами Львова» вперше на сцені Львівської філармонії та у містах Польщі. Зокрема, Богдан Івасик, скрипаль, зараз навчається в Кьольні (Німеччина) у класі відомого скрипаля Вікторя Третьякова.

Програма ювілейного концерту оркестру подарує шанувальникам справжній відпочинок і залишиться приємною згадкою про цей історичний вечір оркестру.