Перкусія і фортепіано Перкусія і фортепіано

Перкусія і фортепіано

 • 27

 • Вересня 2014

 • 18:00

 • Субота

Percussion and Pianos Ensemble

Тетяна Молчанова/UA, ведуча концерту

 • Концертний зал ім. С. Людкевича
 • Абонементи дійсні
 • Квитки продаються у касі філармонії щоденно 11:00 — 19:00

  Каса: (032) 235-89-46

  Інформація за телефоном — 096 0 200 400

ХХ Ювілейний Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти» 

Другого фестивального дня "Контрастів" до Львова завітають польські гості – музиканти із Percussion and Pianos Ensemble. Учасники ансамблю підготували до виконання досить різнопланову музику.

Концертна програма включає у себе твори Броніслава Казімєжа Пшибильського – польського композитора і музичного педагога, також спільний твір двох вірменських композиторів – Олександра Арутюняна й Арно Бабаджаняна. Звучатиме музика, котру для ударних та фортепіано написали німецький вібрафоніст Нільс Ровер та Йєнс Шлікер. До уваги будуть представлені музичні доробки польського митця Єжи Бауера.

Одним із найбільш відомих творів, що прозвучать на цьому заході – Варіації на тему Паґаніні Вітольда Лютославського в опрацюванні М. Пташинської. 

Це своєрідна інтерпретація композитором не менш визначного твору скрипаля-віртуоза, котра облетіла увесь світ та користується неймовірною популярністю серед слухачів. Не менш значним твором буде "Іспанська рапсодія" французького композитора Моріса Равеля - в опрацюванні П. Садльо. Музика цього твору заворожує. Рапсодія складається із кількох частин, котрі мають свої програмні назви. Серед них – прелюдія "До ночі", якою починається рапсодія, вона змальовує нічний пейзаж та красу іспанського колориту. Згодом звучить «Малагенья» – пісня-танець кохання, одна із найбільш розповсюджених у Андалузії. Поетична "Хабанера" носить трепетно-ностальгійний характер. Заключна частина «Ферія» має в основі яскраву картину народного гуляння.