Світлана Весна з сольною програмою "Мій рідний край". 2015-09-04 19:00

Світлана Весна з сольною програмою "Мій рідний край".

 • 4

 • Вересня 2015

 • 19:00

 • П'ятниця

Світлана Весна

Запрошений гість - Назар Савко

 • Концертний зал ім. С. Людкевича
 • Абонементи недійсні
 • Квитки продаються у касі філармонії щоденно 11:00 — 19:00

  Каса: (032) 235-89-46

  Інформація за телефоном — 096 0 200 400

Світлана Весна – відома українська співачка, ведуча телевізійних програм та концертів.

У 2007 р. Світлана взяла участь у ювілейному концерті поета-пісняра, народного артиста України Вадима Крищенка (Палац «Україна»). В цьому ж році співачка презентувала відеокліп на пісню Володимира Куртяка, слова Вадима Крищенка «Мій рідний край».

В 2009 р. організувала благодійний концертний тур «Назустріч дітям», всі кошти з якого були передані на лікування хворих дітей. Отримала нагороду від голови обласної державної адміністрації «Молодий лідер Прикарпаття».

Популярність співачці додали нові відеокліпи на пісні «Весна» (слова Надії Романів, музика Володимира Куртяка) та «Перше почуття» (музика Ніколо Петраша, слова Любові Пономаренко). В 2010 р. Світлана Весна  випустила альбом «Мій рідний край».

На творчій стежині Світлани – перемоги на міжнародних, всеукраїнських, обласних фестивалях і конкурсах.

Світлана Весна дарує свою творчість не тільки в Україні, а з піснею неодноразово побувала в Польщі, Румунії, Литві, Італії. На Фестивалі миру народів світу в Італії Світлана представляла Україну, де провела 10 концертів.

 У репертуарі співачки понад 100 пісень, серед яких улюблені, акапельні «Летять галочки», «Колискові».

У 2012 р. стала переможницею телепроекту «Україна-Я-Україна» з піснею «Діти України» та як ведуча телепрограми «На добру ніч малятам».

Брала участь у телепроекті “Фольк-мюзік” як запрошена гостя та стала переможницею сезону програми “Наша пісня” на Першому національному каналі.

Нещодавно, 5 квітня, Світлана Весна взяла участь в ювілейному концерті Вадима Крищенка «День сповіді» у великому залі Палацу «Україна» та 27 травня виступила на концерті народної артистки України Ніни Матвієнко “Ми єдині і Україна в нас одна” (НПМ “Україна”).

За словами самої співачки: « З материнським молоком пісня влилася в мою душу, і з піснею я іду по життю».