Концерт гурту давньої музики «Хорея козацька» 2015-09-12 18:00

Концерт гурту давньої музики «Хорея козацька»

 • 12

 • Вересня 2015

 • 18:00

 • Субота

«Хорея Козацька»
у складі:
Тарас Компаніченко – гусла, кобза, бандура, ліра, лютня, спів;
Сергій Охрімчук – фідель, скрипка, спів;
Данило Перцов – пандора, корнет, джаламай, флейти, лізард, спів;
Северин Данилейко – віолончель, скрипка, спів;
Михайло Качалов – фідель, бубни та барабани, спів;
Крисько Ярослав – старосвітська бандура, барокова гітара, бубни та барабани,спів;
Максим Бережнюк – дуда, флейти, бубни та барабани, спів.
Особливі гості:
лірник Михайло Хай (Васильків), лірник та бандурист Лайош Молнар (Львів), бандурист Олександр Тріус (Ромни)

 

 

 • Концертний зал ім. С. Людкевича
  • Вартість квитків
  • грн
 • Абонементи недійсні
 • Квитки продаються у касі філармонії щоденно 11:00 — 19:00

  Каса: (032) 235-89-46

  Інформація за телефоном — 096 0 200 400

Запрошуємо Вас на концерт «Хореї Козацької» «Те, що написано в нас на прапорах…». Виступ «Хореї Козацької» на черговому книжковому святі ― 22-му Міжнародному книжковому «Форумі видавців у Львові» ― приурочений виходу у світ книги Михайла Хая «Микола Будник і кобзарство» та 15-літньому ювілеєві Видавництва «Астролябія». Ця книга про  друга і вчителя «Хореї Козацької», витонченого мистця, бандуриста, поета, художника, майстра музичних інструментів – Миколу Будника. «Хорея Козацька» присвячує концерт його світлій пам’яті,а також на славу всім справжнім лицарям нашої землі, які стояли і стоять в її обороні.

Концерт занурить Вас у світ нашої щирої старовини. Мимоволі Ви станете мандрівниками у часі, де провідниками будуть музика, поезія і спів, краще пізнаєте минувшину та духовні ідеали Руси-України, що відобразились у численних мистецьких пам’ятках, почуєте середньовічні ірмоси та кондаки, взірці дружинної поезії, скарби епічної кобзарсько-лірницької традиції: лицарські пісні, козацькі псальми, запорозькі думи, невольничі плачі, ренесансні та барокові псальми та канти, геральдичну поезію, твори з доби романтизму та визвольних змагань ХХ ст., а також сучасні співи борні за нашу Святу Вітчизну і за нашу Вольную Волю. Ці твори не суть лише артефактами нашої сивої старовини, а радше вірші з книги буття українського народу, що лучать однією ниткою одвічних людських цінностей наше минуле, сучасне і майбутнє.
«Хорея Козацька» запрошує Вас на зустріч щиросердну, на розмову тихосумну, на раду веселу, святошну й благочестиву, де між плачами-треносами та бадьорими маршами-гимнами Ви зможете відчути, розчути та відчитати слова ідеалів, співи невимовних вищих сфер, що написані на наших прапорах…