Музиканти пам'ятають Львівські музиканти пам'ятають. Присвячується Анджею Хлопецькому і Яремі Якубяку

Музиканти пам'ятають

 • 4

 • Жовтня 2014

 • 18:00

 • Субота

Людмила Осташ — сопрано

Марко Комонько – скрипка

Денис Литвиненко – віолончель

Наталія Пелех – фортепіано

Йожеф Ермінь – фортепіано

 • Концертний зал ім. С. Людкевича
 • Абонементи дійсні
 • Квитки продаються у касі філармонії щоденно 11:00 — 19:00

  Каса: (032) 235-89-46

  Інформація за телефоном — 096 0 200 400

ХХ Ювілейний Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти» 

Доповнить групу музичних вечорів фестивалю, присвячених видатним музикантам, вечір пам’яті Анджея Хлопецького і Яреми Якубяка.

Ярема Якубяк посідає особливе місце серед львівських музикознавців. Він належав до того повоєнного покоління Галичини, яке, крім фізичного голоду й убогості, змушене було долати ще й страхітливу убогість духу нового режиму. Але разом з тим саме частина цього покоління, народженого між фатальним для українства 1933-м та кінцем війни – 1945-м, зуміла сформувати той унікальний пласт «шістдесятників», який став провісником нового національного мислення і відіграв свою вирішальну роль у процесах початку 90-х.

Улюбленим його дітищем став і Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти» у Львові, одним із ініціаторів якого він став та якому віддав дуже багато сил і енергії. Тут його винятковий інтелект, досконале знання сучасної музики, бездоганний художній смак розгорнулися вповні: про фестиваль одразу ж заговорили – не лише в Україні, але й у багатьох європейських країнах – як про помітне явище в культурному житті світу.

На концерті звучатиме камерна музика Юрія Ланюка, Богдани Фроляк (UA) та Павла Микетина (PL); модераторами вечора будуть Тарас Возняк та Лідія Мельник.