Концерт симфонічної музики 2015-10-19 19:00

Концерт симфонічної музики

• Жовтня 2015

• Понеділок
    • 70-300 грн. Замовлення та безкоштовна доставка квитків за тел.: 032/ 255-10-55.

• КВИТОК

Симфонічний оркестр K&K Philharmoniker під керівництвом засновника оркестру, австрійського диригента та композитора Маттіаса Георга Кендлінгера представляє концерт симфонічної музики 19 жовтня 2015р. у приміщені Львівської філармонії.

Чайковський описав свої власні твори, як «музичну сповідь [...], яка передається в тонах», для того, щоб «доторкнутися до людського серця і передавати емоції від душі до душі». Антонін Дворжак писав про Чайковського: «Його музика проникає так глибоко в душу, що забути її неможливо».

Симфонічний оркестр K&K Philharmoniker засновано у Львові в 2002 році австрійським диригентом та композитором Маттіасом Георгом Кендлінгером. Сьогодні за відмінну музичну якість і незвичну харизму нас цінують в 20 країнах Європи. K&KPhilharmoniker за сезон виконує майже 100 концертів у кращих залах Європи, таких як Herkulessaal Münchner Residenz, Tonhalle Zürich, Konzerthаus Berlin, концертних залах Стокгольма, Копенгагена, Мадрида, Осло, Парижа, Wiener Musikverein. За час від заснування K&K Philharmoniker записав 25 Live-CD та 5 концертних DVD-диски.

Піаніст – Philipp Scheucher (Австрія) виступав з Angelika Kirchschlager, на телеканалі ORF та у Wiener Musikverein, він був удостоєний першої премії на «International Music Competition Köln» (2014) та «Aarhus International Piano Competition» ( 2015), в даний час  третій сезон співпрацює з симфонічним оркестром K&K Philharmoniker.