Ігор Богдан – 60 2015-10-24 18:00

Ігор Богдан – 60

 • 24

 • Жовтня 2015

 • 18:00

 • Субота

Ігор Богдан

 • Концертний зал ім. С. Людкевича
 • Абонементи недійсні
 • Квитки продаються у касі філармонії щоденно 11:00 — 19:00

  Каса: (032) 235-89-46

  Інформація за телефоном — 096 0 200 400

Своє 60-річчя Ігор Богдан відзначить двома грандіозними концертами у Львові 

Ігор Богдан – відомий співак, Заслужений артист України, кавалер ордена “За заслуги” ІІІ ступеня, цьогоріч відзначає свій 60-літній ювілей. З цієї нагоди, у Львівській філармонії відбудуться святкові концерти 24 та 25 жовтня. Початок о 18:00. 

Ігор Богдан народився біля Львова. Закінчив Київський інститут театрального мистецтва ім. Карпенка – Карого (спеціальність “Актор драми і кіно”). Свою артистичну кар’єру почав як актор театру, але з часом змінив амплуа і вже понад 35 років працює на сцені як співак. 

Початок співочої кар’єри Ігоря Богдана припав на кінець 70-х років. На той час він був учасником ансамблю «ВАТРА» під керівництвом Ігоря Білозіра, який дав змогу спалахнути багатьом талановитим артистам. Також Ігор Богдан працював у гурті Олега Кульчицького, гурті «Галичани». Нині відомий музикант проживає в Канаді. 

Ігор Богдан – один з тих людей, які поєднують українців з-за океану зі своїми співвітчизниками, що об’єднують культури різних країн однією атмосферою. Творчість Ігоря Богдана тішить слух, даруючи незабутні враження. 

Під час своїх ювілейних концертів Ігор Богдан виконає як і  улюблені народні та естрадні пісні, так і нові композиції. У програмі прозвучать  відомі «Покохала», Ой заграйте, музиченьки», «I love you – Я кохаю, я люблю», «Гей, друзі», «Зачаруй», «Святкова», «Струни серця». Без сумніву прозвучить і пісня, яка стала першою сходинкою в його творчій кар’єрі – «Не сип, мила, скла», а також одна з найулюбленіших пісень львів’ян «Там за лісом, за лугом». 

Тож до зустрічі на ювілейних концертах Ігоря Богдана, на яких усі разом привітаємо музиканта  та проникнемось неймовірною атмосферою істинної пісні!