Tribute Ференцу Лісту 2015-10-18 18:00

Tribute Ференцу Лісту

 • 18

 • Жовтня 2015

 • 18:00

 • Неділя
 • Концертний зал ім. С. Людкевича
 • Абонементи дійсні
 • Квитки продаються у касі філармонії щоденно 11:00 — 19:00

  Каса: (032) 235-89-46

  Інформація за телефоном — 096 0 200 400

ЗА ПІДТРИМКИ

Комета, яка пронеслась над угорським  поселенням 22 жовтня 1811 р., наділила народженого у цей день Ференца Ліста надприродними здібностями та унікальними можливостями. Дивовижний талант проявився ще у ранньому дитинстві, і ця щаслива зірка супроводжувала його впродовж цілого життя. Він несамовито вчився, викладав, відкривав нові консерваторії, диригував, писав музику, був активним патріотом і дуже емоційно переживав революційні процеси, які повинні були змінити життя його народу.

168 років тому Ференц Ліст здійснив велике турне Україною, серед міст, де він дав концерти, був і Львів. Його концерти завжди перетворювались у справжню виставу. Як виконавець, Ліст вміло заворожував публіку своєю пристрастю, чарівністю та блискучим віртуозним виконанням. Гастролюючи Україною, на одному з концертів у Києві, він зустрів своє кохання, про яке  потім написав: «Усім, що я зробив за дванадцять останніх років, я зобов'язаний жінці, яку я прагнув назвати своєю дружиною, чому заважало зло та мерзенні інтриги окремих людей. Ім'я цієї коханої жінки – княгиня Кароліна Вітгенштейн. Вона – джерело всіх моїх радощів і цілителька моїх страждань».

І ось видатний Геній Музики повертається до нашого міста, щоб подарувати незабутнє свято шанувальникам його творчості та гостям міста. У виконанні молодих піаністів-віртуозів, переможців світових конкурсів Ф. Ліста – Маріни Яхлакової, Маріам Батсашвілі та Іллі Кондратьєва - у супроводі академічного симфонічного оркестру «INSO-Львів». Диригуватимуть концертом відомий німецький Маестро Ніколя Паск’є, диригент з багатим міжнародним досвідом, який займається активною викладацькою діяльністю, обіймаючи посаду професора з диригування у Вищій школі музики ім. Ференца Ліста в м. Ваймарі (Німеччина), та Маріо Гартмут, капельмейстер Південнотюрінгського державного театру м. Майнінген, стипендіат відомого німецького форуму диригентів, лауреат цьогорічного конкурсу диригентів середніх музичних шкіл (Німеччина).

У програмі концерту 18 жовтня прозвучать всесвітньовідомі твори Ференца Ліста: Концерт для фортепіано з оркестром № 1 Мі-бемоль мажор, Фантазія на угорські народні теми для фортепіано з оркестром, Концерт для фортепіано з оркестром № 2 Ля мажор та симфонічна поема «Мазепа».

Відкрийте свої серця Музиці – відчуйте її гармонізуючу силу, зарядіться позитивними емоціями! 

Посилання:

www.youtube.com/watch?v=q7DR0QJru-A

www.youtube.com/watch?v=9HQDpQ5GF4k

www.youtube.com/watch?v=0kE8DPAXSqo