Опера крізь століття Опера крізь століття

Опера крізь століття

• Листопада 2013

• Субота
Опера крізь століття

Солісти, хор та оркестр Варшавської камерної опери

Рубен Сільва – диригент

• Львівський національний академічний театр опери та балету ім. С. Крушельницької

• 40, 60, 80, 100

II Міжнародний фестиваль «Відкриваємо Падеревського» (Львів, 15-17 листопада, 2013)

Львівську публіку очікуватиме грандіозний проект – постановка «Гальки» С. Монюшка силами Варшавської камерної опери, подія сенсаційна з кількох оглядів. Тому, що ця класична польська опера вже багато десятиліть не бачила світла львівської рампи. Тому, що вистава відбудеться за участі колективу, знаного на цілий світ. Та зрештою й сам факт приїзду до Львова повного складу театру – а це близько 120 осіб – вже сам по собі заслуговує на особливу увагу. Й повагу до талановитих організаторів.
Передуватиме спектаклю урочиста церемонія вручення відзнаки «Падеревський», також започаткованої минулого року для вдостоєння тих, хто особливо активно долучається до українсько-польської співпраці. Цікаво, що автором вишуканої статуетки є Анджей Ренес, скульптор, добре відомий у Польщі передовсім завдяки «Віктору» (фігурка найбільшої національної телевізійної нагороди).