Між пеклом та раєм Між пеклом та раєм

Між пеклом та раєм

• Листопада 2014

• Четвер

Театр-хор «GALART»

• 80-350

Театр-хор «GALART» був створений в 2013 році унікальним диригентом та солістом Артемом Семеновим. (Артем Семенов, закінчив Львівську консерваторію, професійний диригент, срібний фіналіст першого сезону шоу «Україна має талант» (канал СТБ).

До складу колективу «GALART» входять 22 талановитих професійних хормейстерів, 5 професійних рок-музикантів: гітара, бас-гітара, клавіші, ударні, перкусія, та 6 музикантів класичної струнної групи : 2 скрипки, 2 альти та 2 віолончелі. У репертуарі театру-хору перлини світового музичного мистецтва у новому, неповторному звучанні. Геніальні твори Людвіга Ван Бетховена, Вольфганга Амадея Моцарта, Джузеппе Верді, Каміля Сен–Санса, Йозефа Гайдна тощо у інтерпретації стилів симфо-рок та рок–класика набули нових, сучасних кольорів, стали зрозумілими та близькими кожному.

Ці твори вже були презентовані на концертах у місті Києві, та викликали бурхливу реакцію публіки. Також у якості гостя Артем Семенов та хор «GALART» були запрошені на масштабне музичне телешоу «Х-фактор», де з успіхом виконали фрагмент «Реквієма» Моцарта-«Kyrie Eleison» у сучасній обробці.

Ми варті того, щоб бути почутими вимогливими глядачами вашого міста.