Пам’яті Вчителя Віолончельна пектораль. Пам’яті Вчителя

Пам’яті Вчителя

 • 21

 • Листопада 2014

 • 19:00

 • П'ятниця
 • Концертний зал ім. С. Людкевича
 • Абонементи дійсні
 • Квитки продаються у касі філармонії щоденно 11:00 — 19:00

  Каса: (032) 235-89-46

  Інформація за телефоном — 096 0 200 400

Офіційний медіа партнер

Весною 2013 року Національний портал академічної музики «Music-review Ukraine», маючи відповідний досвід в організації значних музичних подій в Україні, ініціював проведення протягом березня-травня 2013 року в різних містах України концертного туру для вшанування видатних митців епохи бароко і класицизму - композиторів ювілярів Луїджі Боккеріні, Франсуа Куперена та Антоніо Вівальді.

Мистецький проект «Віолончельна пектораль», без сумніву, став яскравою демонстрацією багатства багатовікової музичної культури світу, важливим кроком у популяризації класичної музики в обличчі віолончельного мистецтва і продемонстрував якісно новий етап розвитку концертної діяльності в Україні.

Цьогорічний концертний тур, який став культурно-просвітницьким проектом та отримав назву «Віолончельна пектораль. Пам'яті Вчителя» має на меті вшанування видатних українських віолончелістів і педагогів О. Д. Тищенка і Є. Е. Шпіцера, вихованці яких гідно демонструють високий рівень української віолончельної школи як в Україні, так і за її межами. 

До мистецького проекту запрошено відомих українських віолончелістів: львів'янина Ярослава Мигаля і киянина Олександра Пірієва. Ці солісти представляють виконавські віолончельні школи О. Д. Тищенка і Є. Е. Шпіцера, та являть собою два покоління які об'єдналися у колі проекту «Віолончельна пектораль». 

Особливістю цьогорічного гастрольного туру стане залучення до концертів знаних вітчизняних віолончелістів, а також молодих талантів – українських віолончелістів, вихованців спеціалізованих музичних навчальних закладів українських міст, у яких заплановані концерти проекту. Це наочно підтвердить не тільки можливості реалізації професії музиканта у сучасному концертному житті, а й гідно продемонструє високий і конкуретноспроможний рівень української віолончельної школи як в Україні, так і за її межами. 

У програмі концертних виступів будуть виконуватися твори видатних композиторів світу, цьогорічних ювілярів К. Ф. Е. Баха, Ю. Кленгеля, а також Й. К. Баха, Д. Поппера.

Цей проект покликаний популяризувати класичну музику в різних куточках України, залучаючи до своїх лав молодих талантів та представників інших виконавських шкіл України. І обіцяє стати гідним продовженням першого мистецького проекту «Віолончельна пектораль».