Вечір українського романсу присвячений 85-річчю Ліни Костенко: Серцем вистраждане слово 2015-11-10 19:00

• Листопада 2015

• Вівторок

Раїса Недашківська
Павло Тютюнник
Сергій Морозов
Зоя Слободян
Лариса Бережан
Лідія Вовкун
Лілія Кобільник
Наталка Криничанка
Лідія Данильчук

10 листопада у Львівській філармонії вечір українського романсу та неперевершеної поезії присвячений 85-річчю геніальної ЛІНИ КОСТЕНКО.

Дзеркало Ліни Костенко – впродовж років  правдиве і без дефектів.  Мабуть, це і є змістом життя великої поетеси  впродовж років  оберігати  гуманітарну ауру нації в первісному і сакральному стані.

10 листопада о 19 год. у   Львівській обласній філармонії  у програмі  «Серцем вистраждане слово» через  український романс і поезію   усі потребуючі правди і самоідентифікації  матимуть можливість зазирнути у дзеркало  творчості Ліни Костенко, пізнати себе  і вкотре переконатись в досконалості  українського слова та відчути  чистоту струн душі , які одізвуться на спів Павла Тютюнника та Сергія Мороза з Києва,  Зої Слободян з Івано-Франківська,  Лариси Бережан з Чернівців, Лілії Кобільник з Дрогобича, Наталки Криничанки – виконавців  бардівської пісні, Лауреатів Всеукраїнських фестивалів та конкурсів.

Поетичну музику Ліни Костенко представлять легендарна артистка театру і кіно, Народна артистка України  Раїса Недашківська, Народна артистка України Лідія Вовкун та Заслужена артистка України, акторка «Театру у кошику» центру ім.Леся Курбаса Лідія Данильчук.

ЖИВИЙ ЗВУК!
НЕ ЗВОЛІКАЙ, НЕ ПРОПУСТИ КРАЩУ МИСТЕЦЬКУ ПОДІЮ РОКУ!
КВИТКИ ВЖЕ В ПРОДАЖІ!  60 - 280 грн.
GASTROLI.UA

тел. для довідок: 067-67-333-09, 050-139-15-77