Польсько-український квартет DAGADANA 2015-11-15 19:00

Польсько-український квартет DAGADANA

 • 15

 • Листопада 2015

 • 19:00

 • Неділя

Польсько-український квартет DAGADANA:
Даґа Грегорович/вокал, електроніка
Дана Винницька/вокал, клавішні інструменти
Міколай Поспєшальський/контрабас, бас-гітара, скрипка, вокал
Бартош Міколай Назарук/Frank Parker/ударні інструменти 
Запрошений гість – Маріанна Гумецька, фортепіано

 

 • Концертний зал ім. С. Людкевича
 • Абонементи дійсні
 • Квитки продаються у касі філармонії щоденно 11:00 — 19:00

  Каса: (032) 235-89-46

  Інформація за телефоном — 096 0 200 400

IV Міжнародний фестиваль «Відкриваємо Падеревського» (5-15.11. 15 р). 

DAGADANA – польсько-український квартет, що поєднав різні традиції і стилі. Міжкультурний проект на перетині джазу, фолку та електроніки промовляє до кожного слухача, відкритого на слов'янську душу, шалену з одного, лагідну з іншого боку. 

Квартет ініціювали вихованка Пісенної школи ім. Чеслава Нємена в Познані Дага Грегоровіч (вокал, електроніка) та випускниця теоретико-композиторського факультету Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка Дана Винницька (вокал, клавішні), що перебувала в Польщі за програмою Міністерства культури РП Gaude Polonia. Трохи згодом долучився студент факультету джазу Краківської музичної академії Міколай Поспєшальскі (контрабас, бас-гітара, скрипка, вокал). У грудні 2008 року колектив випустив EP Wygadana з п'ятьма творами. Повнометражний дебют «Маленька» відбувся 2010 року. Платівка отримала високу оцінку рецензентів та нагороду Фонографічної академії «Фридерик» 2011 в категорії «Альбом року фолк/ Музика світу». У 2011 році DAGADANA видала свій другий диск «Чому ні», який дочекався номінації до нагороди «Фридерик» 2012 в категорії «Альбом року Folk/ Музика світу» та зайняв восьме місце в рейтингу TOP 20 Best World Music Albums of 2011 порталу www.WorldMusic.co.uk у Великобританії. 

DAGADANA виступала в таких країнах як Австрія, Бразилія, Болгарія, Китай, Чехія  Індонезія, Франція, Малайзія, Марокко, Молдавія, Німеччина, Польща, Румунія, Сербія, Сінгапур, Словаччина, Швеція, Україна, Угорщина та Великобританія, в тім і на таких великих фестивалях як «Зупинка Woodstock» (Польща), Sound of the Xity (Китай), «Фестиваль народів пустелі» (Марокко), Ethno Jazz Festival, Bohemia Jazz Festival чи United Islands Festival (Чехія). 
До концертного складу колективу входить також перкусист Бартош Міколай Назарук (Frank Parker). 

У Львові з DAGADANA гостинно виступить Маріанна Гумецька, піаністка, солістка Львівської обласної філармонії та постійна учасниця канадського ансамблю  LesAMIS. Свого часу вона отримала диплом з відзнакою Московської консерваторії ім. П. Чайковського (клас Віри Горностаєвої), диплом магістра Львівської Національної музичної академії ім. М. Лисенка та Артистичний Диплом Школи Глена Гульда Королівської консерваторії  в Торонто (клас Джона Перрі).

У 2012 році Маріанна Гумецька стала співавтором ідеї створення міжнародного музичного фестивалю «Відкриваємо Падеревського», у якому виступає в якості солістки та артистичного директора.