Вечір у ритмі танго 2015-11-18 19:00

• Середа

Оксана Потапова – скрипка
Ігор Чекайло – віолончель
Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова»
Ірина Вакуліна – диригент

Танцівники: Роман Бухта та Марія Галай (клуб спортивного бального танцю «Стиль» та студія спортивно-бального танцю «Євроданс»)
За участю Театру тіней «ДИВ»

Музичне дійство від оркестру «Віртуози Львова» та диригента Ірини Вакуліної, яке поєднає в собі музику, світло-тіньові ефекти та хореографічні номери.
Разом з оркестром «Віртуози Львова» виступатимуть молоді львівські музиканти, Оксана Потапова (скрипка) та Ігор Чекайло (віолончель). Вони є давніми друзями оркестру і неодноразово виступали в якості солістів. У виконанні цих талановитих музикантів, ви зможете почути і добре знайомі мелодії у ритмі танго, і музичні новинки, наповнені бурхливими емоціями.

А допоможуть ще глибше зануритися у атмосферу пристрасного танцю, світло-тіньові ефекти від Театру Тіней «ДИВ», режисер Дарія Альошкіна. Саме цього вечора вони вперше з’являться на сцені Львівської філармонії, щоб зачарувати грою світла та тіні.

Також, у ритмі танго, свою майстерність буде дарувати глядачам танцювальна пара: Роман Бухта та Марія Галай, які є переможцями  багатьох всеукраїнських та міжнародних змагань, як в Україні так і за кордоном. Вихованці львівського клубу спортивного бального танцю  «Стиль», керівник Катерина Гаврилюк та студії спортивно-бального танцю «Євроданс», керівник Руслан Полуситок, в пристрасному танці, подарують незабутній настрій осіннього вечора.

Танець, музика, світло і тінь, все це об’єднається, щоб створити для Вас казкове дійство у ритмі танго.