Січ іде Січ іде

Січ іде

• Грудня 2014

• Середа

Галицький академічний камерний хор (керівник Народний артист України В. Яциняк);
Львівський чоловічий хор «Гомін» (керівник заслужений діяч мистецтв О. Цигилик)
Муніципальний хор «Каменяр» (керівник Заслужений діяч мистецтв України С. Целюх);
Зведений оркестр народних інструментів мистецьких шкіл міста Стрия та Стрийського району
Зразковий театр української пісні «Джерельце» Стрийського РНД (керівник Заслужений працівник культури України І. Король);
Вокальне тріо в складі: Ірина Янко, Соломія та Марія Коваль (Народний дім с. Вівня, Стрийський район)
Дует в складі: Степан Стефанків та Марія Сойка (Народний дім с. Фалиш, Стрийський район)

Roman Nykyforiv. Cantata Zaporizhian Sich is Coming, text by Viktor Romanyuk
Song of Sichovi Striltsi

У рік відзначення 100-річчя з часу організації Легіону Українських Січових Стрільців у Львівській філармонії прозвучить кантата «Січ іде» на слова відомого в Україні поета Віктора Романюка та самодіяльного композитора Романа Никифоріва. У концерті візьмуть участь хорові колективи Львова та міста Стрий. Окрім того у виконанні вокалістів із Стрийського району звучатимуть стрілецькі пісні.

Утворення УСС стало першою спробою організувати українську національну армію, яка могла би захищати інтереси українців і звільнити їх від іноземного поневолення.

Запрошуємо львів’ян та гостей міста разом вшанувати історичний ювілей.