Симфонічний ранок з учнями Львівської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернат ім. Соломії Крушельницької 2015-12-13 13:00

Симфонічний ранок з учнями Львівської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернат ім. Соломії Крушельницької

 • 13

 • Грудня 2015

 • 13:00

 • Неділя
 • Концертний зал ім. С. Людкевича
  • Вартість квитків
  • грн
 • Абонементи дійсні
 • Квитки продаються у касі філармонії щоденно 11:00 — 19:00

  Каса: (032) 235-89-46

  Інформація за телефоном — 096 0 200 400

Для нашого міста вже давно стало звичним явищем виступи юних талантів з професійними музикантами.

Концерти відбуваються у форматі творчої співпраці Львівської спеціалізованої школи-інтернат ім. С. Крушельницької та Львівської обласної філармонії. Унікальність проекту «Симфонічні ранки» та «Симфонічні вечори» з учнями школи ім. С. Крушельницької у тому, що жодна інша мистецька школа в Україні не може похвалитися подібною співпрацею. 

Як розповів заступник директора з методичної роботи та міжнародних перспектив, заслужений артист України Олег Созанський, музична школа ім. С. Крушельницької гордиться тим, що вже впродовж останніх багатьох років творча співпраця з філармонією триває, а учні школи набувають професійних навиків у роботі з професіоналами-музикантами, які є учасниками камерних та симфонічних оркестрів Львівської обласної філармонії. В архівах школи єафіші з циклу «Симфонічні ранки» 80-х років. Тоді ще ведуча ранків, музикознавець Софія Іванова називала ці концерти «Симфонічні сніданки», вона, можливо, була чи не першою ведучою, хто такі ранки проводив.

Така співпраця, справді, дає свої яскраві результати. Кожен подібний концерт з цього проекту має складний конкурсний відбір серед учнів у межах школи.Традиційно ці концерти збирають цікаву публіку, яка підсилюється учнями музичних шкіл Львова, адже цікаво почути своїх колег, які досягнули на порядок вищої сходинки майстерності, і виконують складні твори на професійній сцені.

Цього разу, у неділю, 13 грудня  учні-солісти  школи виступатимуть із Академічним симфонічним оркестром Львівської філармонії під диригуванням Ірини Вакуліної. У концерті беруть участь кращі учні школи, які грають на різних інструментах – фортепіно, віолончель, скрипка.

Тож цікаві тембральні барви слухачам гарантовані