KYIV CONTEMPORARY MUSIC DAYS 2015-12-21 19:00

• Грудня 2015

• Понеділок

KAMMERMUSIK
Францішко Мораіш Франко – гітара (Португалія)
Джунія Макіно – скрипка (Японія-Німеччина)
Дарко Хорватіч – кларнет (Сербія-Австрія)
Альберт Саприкін – фортепіано (Україна)

• Камерна сцена (вул. Чайковського, 7, вхід «Каса», третій поверх)

KYIV CONTEMPORARY MUSIC DAYS фестиваль нової музики проект Kroiser Ensemble у співпраці з НКММК «Мистецький Арсенал» Kroiser Ensemble (Австрія)

Ідея фестивалю належить учасникам Kroiser Ensemble, у складі якого: Джунія Макіно (Junya Makino) скрипка (Японія-Німеччина), Францішко Мораіш Франко, гітара (Португалія), Дарко Хорватіч, кларнет (Сербія-Австрія), Альберт Саприкін, фортепіано (Україна). Музиканти познайомилися під час навчання у Граці (Австрія), де разом мешкали у культурному центрі Kroisegg неподалік струмка Krois (звідси назва ансамблю). У квітні 2015 року виникла ідея проекту Call for Scores, що переросла у фестиваль. Call for Scores адресовано сучасним композиторам, яким було запропоновано написати твір спеціально для ансамблю та концерту в Києві. Надійшли 43 партитури від композиторів з Великобританії, Іспанії, Молдови, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Португалії, Росії, Словакії, США та України. Обрані ансамблем твори (більшість з них – прем’єри) буде представлено увазі українського слухача у присутності авторів на одному з концертів фестивалю. Серед них - твори п’яти композиторів, що візьмуть участь у фестивалі у якості лекторів та/ або виконавців власних творів: Міхаель Келль (Німеччина), Жаймі Рейс (Португалія), Сєргєй Нєвскій (Росія-Німеччина),  Агустін Кастілла-Авіла (Іспанія), Томаш Скверес (Польща-Австрія).