«Сильвестрові рефлексії від оркестру «Віртуози Львова» 2015-12-27 18:00

«Сильвестрові рефлексії від оркестру «Віртуози Львова»

 • 27

 • Грудня 2015

 • 18:00

 • Неділя

Лідія Шутко – скрипка
Остап Шутко – скрипка
Анастасія Сокрута – скрипка
Валерія Курильчук – скрипка
Олександр Козаренко – фортепіано
Квартет бандуристок «Львів’янки»
Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова»
​Сергій Бурко —  диригент
Спеціальні гості проекту
Василь Крячок – диригент (м. Маріуполь)
Джазовий піаніст
Юрій Бонь (м. Люблін)
 

 

 

 • Концертний зал ім. С. Людкевича
 • Абонементи дійсні
 • Квитки продаються у касі філармонії щоденно 11:00 — 19:00

  Каса: (032) 235-89-46

  Інформація за телефоном — 096 0 200 400

Новий рік у країнах Європи ще називають Сильвестром. Ця традиція розпочалася із розвитком християнства. За легендою, Папа Римський Сильвестр зловив у морі справжнього монстра. Чудовисько мало вирватися на свободу в 1000-му році і знищити людство, але цього не сталося. Кожного Нового року люди згадують цю легенду, одягаючи кумедні костюми і називають себе Сильвестрклаусами. 

Минулоріч проект «Сильвестрові рефлексії» вперше у Львові запровадив академічний камерний оркестр «Віртуози Львова» під керівництвом головного диригента та художнього керівника, народного артиста України Сергія Бурка. 

У цьогорічних «Сильвестрових рефлексіях» звучатимуть і перлини епохи бароко,і сучасні хіти, і українські колядки. 
В святковій атмосфері Новорічної ночі, при свічках та живому звучанні оркестру і органу буде представлено «Різдвяний концерт» Арканджело Кореллі з епохи бароко та прем’єра твору Джузепе Тореллі «Різдво».

В унікальному поєднанні квартету бандуристок «Львів’янки» та оркестру «Віртуози Львова» прозвучить геніальний твір Франца Грубера «Свята ніч». 
Скрипкові шедеври виконають знанні львівські музиканти – народна артистка України Лідія Шутко та  лауреат міжнародних конкурсів Остап Шутко.
Блискучий львівський джазовий піаніст Юрій Бонь презентує композицію «Бітлз – кохання назавжди», яку саме для оркестру «Віртуози Львова» і Юрія Боня написав відомий львівський музикант Євген Філіпов.

Спеціальним гостем проекту буде заслужений діяч мистецтв України, диригент із Маріуполя Василь Крячок, який стверджує єдність і спільність української ідеї. 
Традиційним для оркестру «Віртуози Львова» є підтримка юних львівських талантів. Цьогоріч Анастасія Сокрута та Велерія Курильчук представлять твір знаменитого іспанського скрипаля-віртуоза Пабло Сарасате «Navarro». 

Оркестр «Віртуози Львова» пропонує своїм шанувальникам нові ідеї та експерименти, репертуарні знахідки та напрацювання, часто несподівані. Отже, програма «Сильвестрові рефлексії» обіцяє музику на всі смаки!