«І зазвучала пісня по-новому» 2015-12-30 18:00

«І зазвучала пісня по-новому»

 • 30

 • Грудня 2015

 • 18:00

 • Середа

Академічний інструментальний ансамбль «Високий Замок»
Петро Радейко
Ліліана Раврух
Орест Цимбала
Наталя Марківська
Олесь Дяк

Тріо «Крайня хата»
Дует «Бандурна розмова»
Tenors BEL'CANTO 

 

 • Концертний зал ім. С. Людкевича
  • Вартість квитків
  • 40, 60, 80, 100, 120

  • грн
  • КВИТОК
 • Абонементи дійсні
 • Квитки продаються у касі філармонії щоденно 11:00 — 19:00

  Каса: (032) 235-89-46

  Інформація за телефоном — 096 0 200 400

І зазвучить пісня по-новому – у передноворічний день, 30 грудня у Львівській обласній філармонії на ювілейному концертідо 45-річчя від дня народження мистецького керівника Академічного інструментального ансамблю «Високий  Замок» Андрія Яцківа.

Ідея концерту, на якому би звучали твори в авторському аранжуванні Андрія Яцківа, визрівала давно. За словами Андрія Яцківа: «На концерті буде відображена співпраця«ВисокогоЗамку» з різноманітними вокальними ансамблями та солістами. Серед виконавців, дует «Бандурна розмова» у складі заслужених артистів України Тараса Лазуркевича та Олега Созанського, тріо «Крайня хата», знаний колектив «Tenors BEL'CANTO», і, звичайно, солісти, з якими ансамбль має цікаві і гарні проекти. Серед них соліст Львівської опери Петро Радейкоз проектом «Мелодія», Орест Цимбалаз резонансними проектами «Карпатське танго» та«Повстанське танго» за участю Марти Шпак. Заразансамбль успішно співпрацює з Ліліаною Раврух. У 2013 р. «Високий Замок» з солісткою Наталею Марківськоюуспішно виступив на Першому Національному у програмі«Фольк-music».Ансамбль також співпрацює іззнаним бардом Олесем Дяком. Ось, власне, ці виконавці братимуть участь у концерті 30 грудня. Ведучою вечора буде Оксана Король.

Як досвідчений аранжувальник Андрій Яцків успішно працює у різних стилях музики. Тут і класична музика, і обробки народних пісень, українська інструментальна музика та романси українських композиторів. За стилістикою аранжувань на концерті 30 грудня будуть представлені аранжування Андрія Яцківаестрадного спрямування. На концерті прозвучать українські народні пісні, інструментальні композиції та пісні українських композиторів. Серед них, твори Мирослава Скорика, Анатоля Кос-Анатольського, пісні на слова ОльгиІльків, а також «Історія»Віктора Камінського на слова Богдана Стельмаха, «Коліжанка» на слова Марії Лукашкевичі музикуБогдана Чериби, пісні Володимира Івасюка, «Коломийка»ОлександаБожика, а на завершення зазвучить коляда, адже ми з благоговінням очікуємо Різдвяних свят. 

На ювілейному концерті у фойє філармонії експонуватиметься виставка картин народного майстра-різьбяра Василя Гнатка, так що слухачі матимуть змогу не тільки послухати чудову музику, ай насолодитися творами різьбярського мистецтва.